Ambient biznesi me qira në Parrucë

Numri i njoftimit: 78367 | Postuar në: 28.11.2018, 12:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 67

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 45.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juka”.
✔ Ambienti ka këto cilësi:
– Është i shtruar në pllakë.
– Ka dritare dopioxham dhe duralumini.
– Është i pajisur me kondicionim dhe aspirim.
– Ka një banjo të kompletuar.
– Është i rikonstruktuar.
– Është ambienti i duhur për klinikë me të gjitha kushtet bashkëkohore.

🏷ÇMIMI: 45’000 lekë të reja në muaj
—————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate