Shtëpi private 3+1 me qira në G’juhadol

Numri i njoftimit: 78364 | Postuar në: 27.11.2018, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 135

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 25

Çmimi: 30.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private (hyrje) me sipërfaqe 135 m², e pozicionuar në katin e dytë të ndërtesës në G’juhadol”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, dy dhoma gjumi të mobiluara dhe një e pamobiluar, një banjo, një verandë e madhe e mbyllur që mund të pëdoret si dhomë
Ka hyrje të veçuar nga mbrapa shtëpisë.
Është e përbërë nga grila prej druri.
Ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar dhe të preferuar.

🏷ÇMIMI: 30’000 lekë në muaj
—————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate