Okazion nga Kontakt sh.p.k

Numri i njoftimit: 78361 | Postuar në: 27.11.2018, 08:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 42.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 1+1 kompakt dhe i mirësistemuar në një sipërfaqe prej 59.9 m2.

I mirësistemuar për shfrytëzimin më efiçent të hapësirës siguron mjedisin e përshtatshëm për pikënisjen e një familjeje të re. Nga dritaret e mëdha dhe lozha e këndit të ndenjes shpaloset peisazhi piktoresk duke krijuar ambientin e posaçëm për çlodhje dhe qetësi pas një dite të gjatë.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Gentiana