SHITET APARTAMENTI 2+1

Numri i njoftimit: 78359 | Postuar në: 26.11.2018, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 125

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 9

Çmimi: 83.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 2+1 në rrugën “Irfan Tomini ”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 125m2. Organizohet në një ambient të ndejtje,1 ambient ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi ,2 tualete, 2 ballkone dhe koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 9, të një godine 9 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Jug-Lindje . I pamobiluar.I pajisur me AC. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 664€/m2. Cmimi total 83,000 €.

Per me shume detaje kontaktoni: +355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate