Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”

Numri i njoftimit: 78358 | Postuar në: 26.11.2018, 16:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 110.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin -1.

Veçoritë e ambientit: -ka sistem sigurie me kamera
-ka sistem aspirimi dhe kondicionimi
-ka 1 banjo

Ambienti jepet me qira me të gjitha paisjet.

🏷ÇMIMI: 110’000 €
——————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate