Apartament 2+1 në shitje në Dërgut

Numri i njoftimit: 78350 | Postuar në: 24.11.2018, 15:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 63

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 5.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të një pallati me adresë në Dërgut, te kullat Italiane. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 63 m² dhe ka këto cilësi:

– Salloni dhe kuzhina janë krejtësisht të kompletuara dhe të mobiluara me të gjitha kushtet
– Dhomat e gjumit janë pjesërisht te kompletuara, njëra është e pajisur me një shtrat matrimonial
– Banjo të bollshme dhe të kompletuar
– Ballkon të bollshëm
– Është i rikonstruktuar krejtësisht vitet e fundit
– Ka një ndarje perfekte të dhomave
– Ndriçohet nga drita natyrale gjatë ditës në të gjitha dhomat

🏷ÇMIMI: 5’000’000 lekë të reja
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate