Apartament 2+1 në shitje në sheshin “Demokracia”

Numri i njoftimit: 78349 | Postuar në: 24.11.2018, 13:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 106

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 9

Çmimi: 68.600 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106m² në katin e nëntë me adresë: sheshi “Demokracia” (ish-5 Heronjtë), rruga “Qemal Draçini”. Apartamenti përbëhet: nga një sallon, një kuzhinë ,dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.
Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë.
Pallati ka ashensor, ndodhet në qendër të qytetit e cila të jep mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, pediatër, bar- restorant etj.

🏷 ÇMIMI: 68’600€ * I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate