Apartament 2+1 në shitje, te Dollari

Numri i njoftimit: 78348 | Postuar në: 24.11.2018, 12:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Qendrore

Kati: 3

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: Rruga “Nuri Bushati” (Te dollari).
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtesës (kati i parë i banimit) me një hapësirë banimi prej 100m² (85 m² + 15m² pjesë e përbashkët), e cila përbëhet nga: dy dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë dhe dy banjo.
Apartamenti është i pajisur me sistem kaldajë, i shtruar i gjithi me pllakë, ka dritare dopio-xham, dyer druri .
Jetojnë vetëm dy familje për kat, gjë që siguron qetësi për banuesit.
Njëra dhomë është e pajisur me banjo.

🏷ÇMIMI: 60’000 € *I NEGOCIUESHËM*
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate