Apartament 2+1 në shitje tek Rotondoja e Policisë

Numri i njoftimit: 78345 | Postuar në: 23.11.2018, 15:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 151

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 8

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Lëvizja e Postrribës”, tek rotondoja e Policisë.
Apartamenti ka sipërfaqe 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon + kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-dy banjo
-verandë
-ballkon.
Veçoritë e apartamentit: -është i gjithi i shtruar me pllakë
-banjo të kompletuara
-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila
-dyer druri

Apartamenti është ndërtesë e re, shtruar e gjitha në pllakë dhe pallati ka ashensor.

🏷ÇMIMI: 70’000 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate