Apartament 2+1 për shitje në rrugën Pogej

Numri i njoftimit: 78343 | Postuar në: 23.11.2018, 13:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”, Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim dhe ka sipërfaqe prej 120 m².
Ofron: -sallon+kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-dy banjo
-një ballkon
Apartamenti është i ri dhe i gjithi i shtruar në pllakë.
Pallati ka ashensor.

🏷ÇMIMI: 60’000 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate