Ambient biznesi me qira te Prek Cali

Numri i njoftimit: 78341 | Postuar në: 22.11.2018, 18:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ka në përbërje edhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate