Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë

Numri i njoftimit: 78340 | Postuar në: 22.11.2018, 15:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 60.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejtoria e Transportit Rrugor, Shkodër.
Ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e ndarë respektivisht në: 175 m² kati 0 dhe 55 m² kati 1.

✔Cilësitë e ambientit:
– Dyqani ka dy dalje kryesore, një para dhe një tjetër me tarabë për futjen e objekteve të mëdha në godinë ose ngarkim-shkarkim të kamionave.
– Gëzon fasadë xhami për një reklamim sa më të mirë dhe efikas.
– Është i shtruar i gjithi në pllakë.
– Ka një lartësi prej 4.8 metrash.
– Ka roje 24 orë.

🏷 ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj *I NEGOCIUESHËM”
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate