Apartament 2+1 me qira tek Exalco

Numri i njoftimit: 78339 | Postuar në: 22.11.2018, 13:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 95

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estat ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Exalco.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 95 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.
Ofron: -sallon+kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-një banjo
-një ballkon.
Ndodhet në qendër të qytetit e cila të jep mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, pediatër, bar- restorant etj.
Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

🏷 ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
——————————————
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate