Objekt tre-katësh në shitje/qira në KryeBushat

Numri i njoftimit: 78337 | Postuar në: 21.11.2018, 15:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje/qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat.
Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total sipërfaqja e ndërtesës është 2000 m².
Është në gjendje shumë të mirë dhe ka edhe 8 banjo.
Ofron edhe një oborr me sipërfaqe 800 m².

🏷ÇMIMI SHITJES: 490’000 €
🏷ÇMIMI I QIRASË: 1500 €/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate