Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Numri i njoftimit: 78336 | Postuar në: 21.11.2018, 13:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës.
Me një sipërfaqe të bollshme prej 600 m², ky ambient mund të shfrytëzohet më së miri për biznesin tuaj.
Ndodhet në katin -1 dhe ka dalje direkte në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 2’000 €/muaj
————————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate