Ambient biznesi me qira në Zdrale

Numri i njoftimit: 78334 | Postuar në: 20.11.2018, 16:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 170

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: ShitetSun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Evlija Çelebiu”, Zdrale.
Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 170 m², nga ku: 145 m² është ambienti i brendshëm dhe 25 m² është ballkon.
Ka 2 banjo.
Ambienti është i shtruar i gjithi në pllaka dhe ka sistem kondicionimi.
Vendndodhja buzë rrugës kryesore dhe vetrata e xhamit ofron mundësi të mirë reklamimi të ambientit.
Ofron mundësi shfrytëzimi të ndryshme për biznes.

🏷ÇMIMI: 1500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate