OKAZION: Dyqan në shitje, në Zdrale

Numri i njoftimit: 78333 | Postuar në: 20.11.2018, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 140

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 55.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.
Dyqani ndodhet në katin -1, është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

🏷ÇMIMI: NGA 60’000 € NË 55’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate