Apartament 3+1 me qira tek ish-Sera e Luleve

Numri i njoftimit: 78329 | Postuar në: 19.11.2018, 17:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 136

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me adresë: lagjja ”Qemal Stafa”, tek ish-Sera e Luleve.
Apartamenti gëzon një sipërfaqe prej 136 m² dhe ndodhet në katin e III të ndërtesës.

Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.
Është krejtësisht i mobiluar dhe ofron edhe një garazh për mundësi parkimi.
Ndërtesa është e pajisur me ashensor.

🏷ÇMIMI 500 € në muaj
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate