Apartament 2+1 me qira tek Instituti

Numri i njoftimit: 78327 | Postuar në: 19.11.2018, 13:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 130

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në katin e tretë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Vaso Kadia”, te Instituti.
Përbëhet nga dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate