Dyqan me qira në Perash

Numri i njoftimit: 78318 | Postuar në: 17.11.2018, 16:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 62

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 40.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 62 m², të pozicionuar në katin përdhesë në Perash, Bulevardi Mehmet Pashë Plaku.
Dyqani është i shtruar me parket dhe ka një banjo.
Është i pajisur me vetratë xhami.

🏷ÇMIMI: 40’000 lekë të reja në muaj *I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate