Jepet me qera magazine

Numri i njoftimit: 78283 | Postuar në: 10.11.2018, 10:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 500

Çmimi: 1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera magazina në Rrugën e “Shaban Bardhoshi” në Kombinat. Magazina ka një sipërfaqe totale prej 500m2.Eshtë i organizuar në 2 kat dhe e perbere nga 1 dhomë dhe 2 tualete . Eshtë e orientuar Veri-Jug-Lindje-Perëndim. Eshtë e përshtatshme për cfarëdo lloj aktiviteti. Cmimi 1000€/muaj , cmimi i diskutuar

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate