JEMI 2 BABYSITER

Numri i njoftimit: 7772 | Postuar në: 01.03.2014, 16:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Kujdes për bebe

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkojme 2 ose 3 femije per tu kujdesur ne shtepine tone me kushte bashkohore, kemi nje pervoje shume vjecare me te porsalindurit. Bejme dhe transportin e femijeve me orar sipas deshires tuaj. .

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ZANA