shes nje makin tip audi a6 2.500 tdi

Numri i njoftimit: 7754 | Postuar në: 28.02.2014, 17:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A6

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Tiptronik

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


pershendetje shes nje makin tip audi a6 2.500 tdi me targa italiane makina ka 214.0000 km origjinale.makina esht shum ne gjendje te mir,ne itali i kam ber sherbimet si ndrimin e rripit te motorrit vain filtrat e tj,si gjithashtu filtrin dhe vain e kambios automatike tiptronik.te gjitha kto sherbimet i jan ber ne kilometrat 200.5000km.te gjtha te dokumentuera.cmimi esht 3400 euro i diskutushem.per me teper konkaktoni ne numrin 0698171516.flm

 Kavajë

Dërgo E-mail

 ilir