Apartament 1+1 me qira, tek Rruga e Gjanë

Numri i njoftimit: 77246 | Postuar në: 31.10.2018, 13:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 24.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m². Apartamenti ndodhet në Rrugë të Gjanë, shumë pranë qendrës së qytetit në katin e parë të ndërtesës. Përbëhet nga një dhomë gjumi, një sallon dhe kuzhinë, banjo dhe 40 m² ballkon. Është i kompletuar me të gjitha orenditë e nevojshme.

🏷ÇMIMI: 24’000 lekë/muaj
———————————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate