Apartament 1+1 në shitje, në Kune

Numri i njoftimit: 77244 | Postuar në: 30.10.2018, 13:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 48

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 48 m² në Kune të Lezhës.
Hyrja ndodhet në katin e dytë.
Apartamenti ka:-një dhomë gjumi,
-një banjo të kompletuar
-një ballkon.
Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe me dritare duralumini.

ÇMIMI: 30’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate