Apartament 1+1 ne Okazion

Numri i njoftimit: 77243 | Postuar në: 30.10.2018, 09:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 42.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 1+1 ne rrugen 'Pasho Hysa'.
Apartamenti dorezohet ne gjendjen : dyer te brendshme, dyer te jashtme, dritare me alumin termik e gaz argon, parket laminat, hidrosanitare inkasko.
Apartamenti organizohet ne dy dhoma, ate te fjetjes dhe sallonin, hapesira e te cilit mund te pershtatet ne 2 ambjente : mjedis ndenjeje e kuzhine.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Gentiana