SHITET APARTAMENTI 2+1

Numri i njoftimit: 77242 | Postuar në: 29.10.2018, 17:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 95.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti, në Rrugën “ Dritan Hoxha”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 100m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 5, të një godine 5 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, pa ashensor. Është i orientuar Jug-Perendim. I mobiluar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 950 €/m2. Cmimi total 95 000€.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate