Garsoniere në shitje në Kune

Numri i njoftimit: 77241 | Postuar në: 29.10.2018, 17:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 42

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje dy garsoniere të ndodhur në katin e dytë dhe në katin e tretë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës.
Garsonieret kanë sipërfaqe 42 m², dhe ofrojnë: -një dhomë
-një banjo
-një ballkon.
Apartamentet shiten të pamobiluar.

ÇMIMI: 20’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate