Shitet apartamenti 3+1

Numri i njoftimit: 77240 | Postuar në: 29.10.2018, 10:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 142

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 127.800 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 3+1 në Rrugën “21 Dhjetori”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 142m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe koridor Apartamenti ndodhet në katin e 4 , të një godine 4 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i vjetër, pa ashensor. Është i orientuar Veri-Jug-Lindje-Perëndim . I pamobiluar. I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 900€ /m2 Çmimi total 127 800€ I diskutueshëm

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate