JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1

Numri i njoftimit: 77228 | Postuar në: 26.10.2018, 17:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 110

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartament në rrugën e “Dritan Hoxha”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110m2 ,e shfrytëzueshme që organizohet ambient ndetje dhe gatimi ku keto dy te fundit organizohen ne nje ambient te perbashket,nje koridor,3 dhoma gjumi , 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar.I pajisur me AC. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një godine 8 katshe banim shërbim. Objekti eshte pallat I ri ,me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Lindje. Çmimi 400 euro/muaj .Cmimi është I diskutuar.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate