SHITET APARTAMENTI 2+1

Numri i njoftimit: 77223 | Postuar në: 25.10.2018, 18:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 42.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 2+1 , në Rrugën “ Kthesa e Kamzes”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 100m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi ,2 tualete nje koridor dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet në katin e 4, të një godine 10 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Perendim. I pamobiluar. Certifikata e pronësisë është në proçes. Çmimi 420 €/m2. Cmimi total 42,000€.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate