Apartament 1+1 me qira, tek “Isa Boletini”

Numri i njoftimit: 77217 | Postuar në: 24.10.2018, 17:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 22.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe prej 60 m² në katin e katërt, tek Isa Boletini.
Apartamenti përbëhet nga: -një dhomë gjumi,
-salloni dhe kuzhina,
-një banjo.
Ofrohet i mobiluar.
Apartamenti është i shtruar me pllakë dhe ka dritare duralumini.

🏷ÇMIMI: 22’000 lekë të reja në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate