Apartament 2+1 me qira, tek kinema “Millennium”

Numri i njoftimit: 77216 | Postuar në: 24.10.2018, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 30.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1, me sipërfaqe 100 m² të ndodhur tek kinema “Millennium”.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, dhe përbëhet nga: -sallon+kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-dy banjo
një ballkon.
Pallatti ka ashensor, dhe ndodhet në një zonë mjaft të qetë.

🏷ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate