Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

Numri i njoftimit: 77215 | Postuar në: 24.10.2018, 12:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 108

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 64.800 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m², tek Teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e II banim, ka: -një sallon
-dy dhoma gjumi
-dy banjo (njëra banjo ndodhet në dhomën matrimonial)
-një ballkon
Apartamenti është i gjithë i shtruar me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.
Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

🏷ÇMIMI: 600 €/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate