Jepet me qera apartamenti 2+1

Numri i njoftimit: 77214 | Postuar në: 24.10.2018, 11:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartamenti, në Rrugën e “ Elbasanit”. Apartamenti ka një sipërfaqe 75m2. Organizohet në një ambjent të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe koridor. Është i orientuar Jug-Lindje. Objekti është pallat i ri, pa ashensor. Apartamenti është i mobiluar.I pajisur me AC Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine 4 katshe banim-shërbim. Çmimi 350 €/muaj. I diskutueshem

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate