Apartament 1+1 në shitje, tek teatri "Migjeni"

Numri i njoftimit: 77209 | Postuar në: 23.10.2018, 17:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 77

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 46.200 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m², tek Teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, ka: -një sallon
-një dhomë gjumi
-një banjo
-një ballkon.
I gjithë apartamenti është i shtruat me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.
Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

🏷ÇMIMI: 600 €/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate