JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1

Numri i njoftimit: 77199 | Postuar në: 22.10.2018, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 86

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartamenti me sip 86m2, në Rrugën “ Myslym Shyri” . Apartamenti organizohet në një ambient ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe një koridor. Apartamenti ështe i mobiluar .I pajisur me AC. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine 10 katshe banim shërbimi. Objekti është pallat i ri, me ashensor . Çmimi 500 €/muaj.Cmimi është I diskutuar .

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate