Apartament 3+1 në shitje, tek “Casa di Milano”

Numri i njoftimit: 77189 | Postuar në: 20.10.2018, 17:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 140

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 150.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa di Milano”. Apartamenti ndodhet në një zonë të qytetit mjaft të qetë dhe të përshtatshme për banim.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon
-kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-2 banjo të kompletuara
-3 ballkone.
✔Cilesi të apartamentit: -ballkonet sigurojnë një ndriçim natyror të bollshëm të të gjithë apartamentit
-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila
-apartamenti është i shtruar me pllakë
-dhomat e gjumit janë me parket
Apartamenti ofrohet në shitje, pjesërisht i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 1000 €/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate