Duplex në shitje, pas Rektoratit

Numri i njoftimit: 77187 | Postuar në: 20.10.2018, 12:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 47

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 8

Çmimi: 47.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sipërfaqe të bollshme: në katin e parë 460 m² dhe në katin e dytë 96 m². Prona është e rrethuar nga një oborr me një sipërfaqe prej 500 m². Në brendësi ka tre banjo, ndër të cilat njëra banjo është e pajisur me dush, ndërsa banjoja tjetër përfshin dushin dhe një vaskë. Ambjenti është i survejuar me kamera sigurie dhe ka në dispozicion roje 24/24 orë. 🏷ÇMIMI: 2000 €/muaj ----------------------------------------------------------- ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate