SHITET APARTAMENT 1+1

Numri i njoftimit: 77186 | Postuar në: 19.10.2018, 18:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 63.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 1+1 në Rrugën e “ Dibrës”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 67.7m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet, 1 ballkon dhe koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 5, të një godine 8 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. I pajisur me AC Është i orientuar Jug-Lindja. I mobiluar. I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 930€/m2. Cmimi total 63 000€.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate