Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

Numri i njoftimit: 77177 | Postuar në: 18.10.2018, 14:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 86

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 47.300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.
✅Apartamenti përbëhet nga: – 2 dhoma gjumi – sallon + kuzhinë – koridor – banjo – ballkon
✔Cilësitë e apartamentit: – Dhomat janë të shtruara me pllakë – Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme – Hidrosanitare janë të markave cilësore – Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.
🏷ÇMIMI: 47’300 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate