JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1

Numri i njoftimit: 77168 | Postuar në: 16.10.2018, 19:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 118

Ngrohja: Te tjera

Kati: 9

Çmimi: 240 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartamenti me sip 118 m2, në Rrugën “ Foto Xhevella” . Apartamenti organizohet në një ambient ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ,1 ballkon dhe një koridor. Apartamenti ështe i mobiluar . Eshtë i orientuar nga Perëndimi. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një godine 9 katshe banim shërbimi. Objekti është pallat i ri, me ashensor . Çmimi 240 €/muaj ose 30,000ALL/muaj.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate