Apartament 2+1 për shitje, tek ish-5 Heronjtë

Numri i njoftimit: 77162 | Postuar në: 15.10.2018, 16:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 92

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 10

Çmimi: 62.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 92 m², të ndodhur në katin e dhjetë, tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ka një kuzhinë të kompletuar me banak, sallon, dy dhoma gjumi, dy banjo të kompletuara dhe një ballkon francez. Ballkoni ofron një pamje të qartë te qyteti të Shkodrës.

🏷ÇMIMI: 62'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate