Apartament 3+1 në shitje te Teatri

Numri i njoftimit: 77158 | Postuar në: 13.10.2018, 16:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 230

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 116.800 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 te Teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të banimit dhe ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e organizuar në 3 dhoma gjumi, dy banjo të kompletuara dhe një verandë 95 m².
Është i ri dhe i pabanuar më parë.

🏷ÇMIMI: 116’800 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate