SHITET APARTAMENTI 2+1 ne rrugen Muhamet Gjollesha

Numri i njoftimit: 77157 | Postuar në: 13.10.2018, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 115

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 92.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “Muhamet Gjollesha” . Apartamenti ka një sipërfaqe totale 115m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje,ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 3 ballkone dhe 2 koridore. Apartamenti ndodhet në katin e 5, të një godine 7 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Veri-Jug-Lindje-Perendim Është i pamobiluar. I pajisur me certifikata e pronësisë Çmimi 800€/m2. Cmimi total 92.000€.

Per me shume kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate