Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni

Numri i njoftimit: 77156 | Postuar në: 13.10.2018, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 104

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 46.800 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhisteni”. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 104 m².
Apartamenti ka ngrohje me sistem kaldaje me gaz. Shitet pjesërisht i mobiluar (ka mobilie të reja dhe të papërdorura). Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe shumë të përshtatshme për familjarë dhe ofron një pamje të mrekullueshme të liqenit dhe malit të Taraboshit.

🏷ÇMIMI: 46’800 €
------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate