Apartament 1+1 në shitje në Rus

Numri i njoftimit: 77151 | Postuar në: 12.10.2018, 15:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m², pranë shkollës “10 Korriku” në Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit dhe ofron një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. Shitet pjesërisht i mobiluar dhe zotëron dokumentacion të rregullt.

🏷ÇMIMI: 30’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate