Apartament 1+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

Numri i njoftimit: 77150 | Postuar në: 12.10.2018, 12:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 68

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 34.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ndërtesës.
✅Hapësira që ofron kjo hyrje përbëhet nga: - një dhomë gjumi
- sallon + kuzhinë
- korridor
- një banjo të kompletuar
- ballkon
✔Cilësi të apartamentit: - Dhomat janë të shtruara me pllakë.
- Dritaret janë dopioxham të pajisura me grila të jashtme
- Hidrosanitaret janë mjaft cilësore.
- Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit, në një zonë të qetë dhe të zhvilluar kohët e fundit.
- Pranë saj ofrohen dyqane të ndryshme, supermakete, minimarkete, bar-kafe, restorante, furrë buke, pastiçeri, farmaci etj.

🏷ÇMIMI: 34’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate