Apartament 2+1 me qira, pranë Teatrit "Migjeni"

Numri i njoftimit: 77148 | Postuar në: 11.10.2018, 15:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 108

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m² të pozicionuar në katin e katërt pranë Teatrit “Migjeni”, pallati i ri.
Apartamenti ofron një sallon të bollshëm, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi (dhoma martesore ka dalje në një ballkon francez), një banjo dhe një ballkon të madh që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit të Shkodrës.
Hyrja ofrohet e mobiluar me të gjitha pajisjet bashkëkohore.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate