Apartament 1+1 për shitje në Zdrale

Numri i njoftimit: 77146 | Postuar në: 11.10.2018, 12:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 96

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 45.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët). Ka një banjo dhe një ballkon.
Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar. Pallati është i ri i pajisur me ashensor.

🏷ÇMIMI: 45’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate